شرایط و ضوابط استفاده از وب‌سایت

به سایت کاردو ئارت خوش آمدید ؛ تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وبسایت کاردو ئارت استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند.

تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

دسترسی به وبسایت

خدمات و محتوای این وبسایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وبسایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وبسایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.

اگرچه محتوای این وبسایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وبسایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد.

تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

مالکیت حقوق

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است.

شرایط عمومی

  • استفاده از تمامی مطالب (رایگان) جهت نشر در وبسایت ها ، شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و مطبوعات تنها با ذکر منبع مجاز است.
  • فروش و یا نشر محصولات فرهنگی فروشگاه کاردو ئارت در هر بستر دیگری ممنوع می باشد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  • مدیریت وبسایت کاردو ئارت در ویرایش ، تایید و یا حذف نظرات کاربران خود در راستای پیشگیری از اهانت به اشخاص ، مقامات و اعتقادات عمومی مردم مختار است.