سرویس وبلاگ دهی بلاگفا که بی شک پر طرفدارترین سرویس موجود فارسی زبان در امر وبلاگ نویسی است چند هفته ایست که به دلیل تغییر در موقعیت سرور های خود دچار قطع خدمات شده است .

علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا  دلیل این قطعی را نیاز به تغییر در سرورهای سایت اعلام نمود ، قطع بلاگفا در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۹۴ آغاز شد و قرار بر این بود که دو روز به طول بیانجامد ولی به دلیل آسیب رسیدن به قسمتی از سخت افزار سرورها تا الان خدمات بلاگفا به حالت عادی برنگشته است.

لازم به ذکر است که با قطع بلاگفا امکان دسترسی به داشبورد مدیریت وبلاگ ها برای کاربران نیز امکان پذیر نیست.

blogfa

blogfa

صفحه ی اصلی سایت بلاگفا که هم اکنون به حالت تعمیر رفته است در شبانگاه ۵ خرداد دلیل عدم بازگشت به فعالیت عادی خود را تا به حال اینگونه اعلام کرده است :

” همانطور که قبلاً اعلام شد برای حل مشکل از خدمات یک شرکت خارجی استفاده کرده ایم که این شرکت زمان بررسی و حل مشکل را چندین بار تغییر داده است و متاسفانه به دلیل تعطیلات در کشور مطبوع شرکت فوق پیگیری و اعلام وضعیت در روزهای اخیر به تاخیر افتاده است به محض دریافت اطلاعات جدیدتر آنرا به اطلاع شما خواهیم رساند. ”

سرویس بلاگفا در تاریخ ۱۳۸۴/۰۹/۱۶ که مصادف با روز دانشجو است فعالیت های خود را آغاز نمود و خیلی زود جایگاه خودش را در میان وب نویسان فارسی زبان در همه ی جهان ارتقا داد و همه اکنون در بین ارائه دهندگان سرویس وبلاگ رتبه ی اول ایران و در سایت الکسا دارای رتبه ی ۳ پر بازدید ترین سایت ایران قرار دارد.

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما

*

پر فروش ترین محصولات

هه نبانه بورینه
دیوانی ماموستا هیمن
دیوانی ماموستا قانع
دیوانی ماموستا شیرکو بیکس

تاییدیه سامانه ی ساماندهی

logo-samandehi

تاییدیه درگاه پرداخت

تبلیغات

Statistics