وریا شاکری برترین بازیگر مرد جشنواره ی تئاتر خیابانی مریوان شد.

جشنواره ی بین المللی تئاتر خیابانی مریوان روز جمعه ۱۰ مهر  به کار خود پایان داد در این دوره از جشنواره هنرمندان سقزی کارنامه ی خوبی از خود به جای گذاشتند و توانستند پر افتخار ترین شهر کردستان در این جشنواره باشند. همچنین دو نمایش “سونامی جوراب” و “به وقت گل نی” از سقز به جشنواره ی بین المللی فجر راه پیدا کردند.

وریا شاکری

وریا شاکریور

طبق اعلام هیئت داوران رتبه‌ی سومی مشترک بازیگری مرد به امین صادقی برای بازی در نمایش ” سونامی جوراب”، رتبه دوم مشترک بازیگری مرد به هاوری رضایی برای بازی در نمایش” به وقت گل نی” و رتبه‌ی برتر بازیگری مرد به وریا شاکری برای بازی در نمایش ” سونامی جوراب” رسید.همچنین نازیلا امینی به صورت مشترک رتبه ی دوم بازیگری برای بازی در نمایش” سونامی جوراب” را کسب نمود.

در بخش کارگردانی نیز هیوا اسدبیگی با کارگردانی نمایش ” سونامی جوراب” و امین صادقی با کارگردانی نمایش ” به وقت گل نی” به صورت مشترک رتبه ی سوم را کسب نمودند.

همچنین در حاشیه ی جشنواره، طی مراسمی از کتاب ” تئاتر کاربردی” ترجمه ی علی ظفر قهرمانی رونمایی شد و آریان رضایی دانش آموخته ی فیلمسازی نیز با چهار اجرای تئاتر شورایی در مریوان از دیگر سقزیهای حاضر در دهمین دوره ی جشنواره بودند.

 

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما

*

پر فروش ترین محصولات

هه نبانه بورینه
دیوانی ماموستا هیمن
دیوانی ماموستا قانع
دیوانی ماموستا شیرکو بیکس

تاییدیه سامانه ی ساماندهی

logo-samandehi

تاییدیه درگاه پرداخت

تبلیغات

Statistics