با افتتاح رادیو نما در صداوسیما مرکز مهاباد رادیو این مرکز تصویری شد.

به گزارش کردپرس،‌امروز چهارشنبه (۱۳ بهمن ماه) رادیو نمای مهاباد و فرستنده دیجیتال ۲۰ برنامه ای، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ومسئولین شهرستان مهاباد در مرکز صدا و سیمای این شهرستان افتتاح شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکزمهاباد در حاشیه افتتاح رادیو نمای مهاباد گفت: تصویری شدن رادیو باعث می شود مخاطبان در کنار شبکه های تلویزیونی از شبکه های رادیویی هم بهره مند شوند وارتباط بیشتری با برنامه ها، مجریان و گویندگان رادیویی برقرار کنند.

بهرام قوی بنیه افزود: با این اقدام ، افرادی که به هردلیلی نمی توانستند از رادیو استفاده کنند ؛ اکنون برروی یکی از کانالهای تلویزیون و یا گیرنده های دیجیتال رادیو مهاباد را هم می بینند و هم می شنوند.

وی رادیو مهاباد  را رسانه زندگی  دانست و تاکید کرد: ۱۳ بهمن همزمان با پخش برنامه ها ، تصاویر مرتبط با برنامه تهیه ،انتخاب وپخش می شود که برای این منظور تصاویر بسیاری در نظر گرفته شده است.

همچنین در این روز فرستنده دیجیتال ۲۰ برنامه ای( DVBT- 2 )  در ایستگاه تلویزیونی (جه واله ره شان) مهاباد مورد بهره برداری قرار گرفت.

قوی بنیه در این خصوص گفت: با افتتاح این فرستنده دیجیتالی شهر خلیفان و ۱۲ روستای اطراف برنامه های سیمای مرکز مهاباد و ۱۹ شبکه سراسری را دریافت می کنند .

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما

*

پر فروش ترین محصولات

هه نبانه بورینه
دیوانی ماموستا هیمن
دیوانی ماموستا قانع
دیوانی ماموستا شیرکو بیکس

تاییدیه سامانه ی ساماندهی

logo-samandehi

تاییدیه درگاه پرداخت

تبلیغات

Statistics