به گزارش کردپرس رئیس ارشاد اسلامی بانه گفت:بعد از سه سال وقفه در برگزاری جشنواره داستان نویسی بانه امسال با همکاری ارشاد اسلامی و انجمن فرهنگی ادبی «به روژه» یازدهمین جشنواره داستان نویسی در سوم و چهارم دی ماه در بانه برگزار خواهد شد.IMAGE635770472094592190
حمید رضا خوشبخت افزود: دبیر اجرای این جشنواره را محمد صدیق کریمپور برعهده دارد پس از برگزاری این جشنواره که به صورت سراسری برگزار خواهد می شود دبیردائمی جشنواره انتخاب می شود امیدواریم با اتنخاب دبیر دائمی جشنواره داستان نویسی این جشنواره هر ساله در بانه برگزار کنیم.
وی اظهار کرد:این جشنواره به دو زبان کردی و فارسی و با موضوعات آزاد داستان های کوتاه ، داستان کودکان و نوجوانان دیگر محورها با دعوت از نویسندگان علاقمند از سراسر کشور برگزار خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  افزود: بعد از انتشار فراخوان جشنواره علاقمندان و نویسندگان عرصه داستان نویسی و مقاله نویسی فرصت دارند که آثار خود را در مدت ۴۵ روز به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند دبیر خانه بعد از انتخاب آثار برتر جشنواره را در دی ماه برگزار می کند.
وی خاطر نشان کرد: این جشنواره به پیشنهاد شواری فرهنگ عمومی و تشریک مساعی نهادهای دولتی فرماندار، شهردار، شورا اسلامی شهر ، فعالان انجمن ادبی «به روژه» و با تلاش های فنی و تخصصی واحد داستان و فعالان فرهنگی شهرستان بانه برگزار می شود امیدواریم این جشنواره با استقبال و مشارکت وسیع علاقمندان برگزار شود.
خوشبخت هدف از برگزار جشنواره سراسری داستان نویسی را شناسایی استعداد نویسندگان عرصه داستان نویسی عنوان کرد و افزود: برگزاری این جشنواره می تواند بستری برای معرفی استعداد نویسندگان حوزه داستان نویسی در دو محور ادبیات فارسی و کردی فراهم کند.

نویسنده : admin

مشاهده همه نوشته ها

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

نام * تارنما

*

پر فروش ترین محصولات

هه نبانه بورینه
دیوانی ماموستا هیمن
دیوانی ماموستا قانع
دیوانی ماموستا شیرکو بیکس

تاییدیه سامانه ی ساماندهی

logo-samandehi

تاییدیه درگاه پرداخت

تبلیغات

Statistics